Bez nutnosti realizace zahrady nabízíme pronájem těžké techniky těžké techniky pro přípravu, úpravu a modelaci terénů.
custom papers on self concept essay

Agria – 5900 Bison

Agria - 5900 BisonNaprosto neuvěřitelné, tato slova většinou používají lidé, když vidí tento stroj při práci. Jednonápravový nosič nářadí Agria – 5900 Bison je univerzální stroj pro celoroční využití. Při použití rotačních brán dojde k intenzivnímu zpracování půdy u nově zakládaných zahrad, s jeho přičiněním vytvoříme roviny a hrubé modelace terénu v perfektní kvalitě. S pomocí tohoto stroje jsme schopni zpracovat dokonalou povrchovou přípravu ať již pro trávníkové plochy nebo pro přípravu záhonů.

REZERVACE

BCS – Vivid 400

BCS - Vivid 400
Přesouvání menších množství hmot, práce podkopem v nepřístupných terénech, odkopání a vytěžení pařezů nebo třeba modelace terénů, to vše je práce pro tento profesionální malotraktor BCS – Vivid 400. K využití v širším rozsahu je plnohodnotné příslušenství pro zemědělské a zahradnické práce, jako postřikovače, mulčovače, rotavátory a sekačky.

REZERVACE

Bobcat 428

Bobcat 428
Pásové mini rýpadlo Bobcat 428 je ideální pro práce, jako jsou výkopy základů (dokonce i podél zdí); otevírání výkopů pro kabely a potrubí;  příjezdů a chodníků; zakládání zahrad, rybníků a bazénů; instalaci sloupků plotu, vysazování stromů a keřů; a také pro demoliční práce. Dlouhé pásy dovolují srovnávat přesněji terén, překonávat větší příkopy a výkopy, snadněji a bezpečně zdolávat strmější překážky. S maximální rypnou hloubkou 1820 mm dokáže založit jakékoliv vedení, plot či základy pro dům.

REZERVACE

Bobcat T190

Bobcat T190
Pásový nakladač Bobcat T190 s maximální nosností až 1770 kg  – nejdůležitější „pracant“ při zakládání zahrad a parků. Přesuny velkých množství hmot jsou pro něj hračkou. Navážky ornic,zemin,substrátů ale i jiných materiálů, skládání a rozvoz paletovaných materiálů, rovnání terénů, modelace terénů, narušování půdních souvrství, ale i spoustu jiných prací dokáže tento stroj, bez kterého už si svou práci při tvorbě zahrad a parků nedovedeme představit. Stroj je ideální pro práce v nesoudržných a těžkých terénech, nebo při dokončovacích pracích, kde požadujeme minimální poškození podkladu.

REZERVACE

Honda Hp 450


Pásový transportér, nebo také lidově „pásák“, další v řadě našich užitečných pomocníků. Honda Hp 450 uveze až 450 kg, v takřka jakémkoliv terénu. Tam kde je terén nepřístupný pro běžné kolečko teprve tam nastupuje tato transportní vychytávka.

REZERVACE

Website college assignment help.

Fotogalerie z terénu

Máte zájem o pronájem těžké techniky?

V případě Vašeho zájmu o pronájem těžké techniky nám prosím odešlete poptávkový formulář, obratem Vás budeme kontaktovat, nebo volejte na tel. číslo +420 724 112 237.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Zpráva: