Jsme zahradnická firma, zabývající se především realizacemi a údržbami zahrad a parků, soukromých i veřejných. Na českém trhu působíme od roku 2002 a v současné době se také prosazujeme na trzích Evropské unie, především v Německu.

Společně s naším týmem zahradních projektantů vytvoříme uspořádání vaší zahrady, zkonzultujeme s vámi vše potřebné, následně ji zrealizujeme a postaráme se o to, aby se správně vyvíjela i v budoucnu.

Mezi naše služby patří návrhy a realizace zahrad na klíč včetně projektu a materiálu, pravidelnou údržbu, zakládání trávníků, automatické závlahy, zahradní stavby, také Vám zpracujeme orientační a přehledný ceník prací případně poradíme jak nejlépe docílit výsledné podoby Vaší zahrady.

Naše společnost disponuje mimo kvalifikovaných zahradníků také vozovým parkem těžké techniky pro přípravu, úpravu a modelaci terénů, pro dovoz materiálů a odvoz odpadu, pro výkopové práce apod. Veškeré tyto stroje je také možné si pronajmout bez nutnosti realizace zahrady.

Partneři

Podporujeme

Kontaktní formulář

V případě Vašeho zájmu o naše služby nám prosím odešlete poptávkový formulář, obratem Vás budeme kontaktovat, nebo volejte na tel. číslo +420 724 112 237.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Zpráva: