Vzhledem k dlouholetým zkušenostem spolupracujeme se zkušenými projektanty, u kterých můžeme zaručit exklusivitu návrhů a studií. Vaše zahrada nebude mít nikde svou kopii ani napodobeninu bude naprostým originálem.
copywriting

Co nabízíme?

Nabízíme vám širokou škálu ucelených projektů soukromých zahrad ale týkající se i veřejné zeleně. Projektanti se vám budou plně věnovat a procházet každý bod na cestě k finální verzi pro realizaci.
Poté přijde ke slovu realizační tým a celý projekt zhotoví tak abyste byli plně spokojeni a mohli zahradu používat k účelu k jakému jste si určili a byla s projektanty navržena.

Prvořadým předpokladem funkční zahrady, ze které budete mít radost a potěšení je stejný jako u všeho – na počátku je vždy nejdůležitější dobrý základ.

Je to něco, na čem tvoříme své projekty a realizace od prvních kroků společnosti HAUF a co považujeme za nejdůležitější pro dobrý budoucí růst zahrady a Vaší spokojenost.

Vznik projektu zahrady

1) Zaměření situace pozemku, zakreslení do srozumitelného měřítka.

2) Fotodokumentace stávající situace.

3) Textová část projektu – popis stávající situace a situace v lokalitě, technologické postupy navrhované při realizaci, charakteristika navrhovaných materiálů a rostlin, doporučená péče a údržba o nové výsadby.

4) Studie navrhovaných řešení – bývá jich několik a měli bychom se s jejich pomocí domluvit na tom, jaké bude rozvržení hmot a ploch v zahradě.

5) Osazovací plán – přesná specifikace použitého rostlinného materiálu a jeho umístění, spokojeni budeme jen tehdy, kdy bude Vaše zahrada „žít“ v průběhu celého roku a její proměnlivost Vás bude těšit a bavit bez přestání.

6) Pohledy a detaily – sporné a komplikovanější prostorové momenty v celku zahrady je lépe názorně nakreslit, abyste získali představu blízké realitě. Zde jsme připraveni pro Vás vypracovat 3D počítačové vizualizace např. originálních prvků zahradního mobiliáře.

7) Položkový rozpočet nákladů na realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář

V případě Vašeho zájmu o naše služby nám prosím odešlete poptávkový formulář, obratem Vás budeme kontaktovat, nebo volejte na tel. číslo +420 724 112 237.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Zpráva: